Yönlendirerek Buldurma

Yönlendirerek Buldurma

yaşam koçluğuHayallerinize,hedeflerinize ulaşmak sizin elinizde!

Başarı için; gerekli tüm kaynaklara ve tüm doğru cevaplara sahipsiniz. İhyacınız olan, takıldığınız noktalarda size yeni bakış açıları kazandırılmasına yönelik interaktif  bir destektir. Süreç içerisinde kaynaklarınızı sınırlamak üzere inşa ettiğiniz duvarları görmeniz ve farkındalık kazanmanız sağlanır.

Amacımız; sahip olduğunuz potansiyelinizi keşfetmenizi ve maksimum seviyede kullanarak hayatınıza yön vermenize yardımcı olmaktır. Siz hedeflerinize doğru ilerlerken; motive eder, gelişimize katkı sağlar, ilham verir ve çabalarınızı ölçümleyerek geri bildirimde bulunuruz. Yaşamınızda tatmin sağlamak ve mutlu olmak adına; Hedeflediğiniz zirveye ulaşma yolculuğunda en sağlıklı, hızlı ve etkin şekilde hedefinize ulaşmanız için gerekli desteği sunarız.

Temel Yaklaşımımız

Hedeflerinize yönelik stratejiler geliştirilir. Süreçte ulaşılan nokta ölçülerek strateji planı revize edilerek devam edilir.

Hedefinize en kısa sürede ve zahmetsiz varabilmeniz için rehberlik edilir. Birlikte atılacak adımlar ile bu tempo yürütülür. Program, eylem odaklı ve interaktif bir süreci içerir.

Hedefinize yönelik çalışmalarda kararsız kaldığınız ya da sıkıştığınızı sandığınız noktadan sizi çıkarmak amaçlanır.

Şuan ve burada olmak esastır, şuan bulunulan noktadan varmak istediğiniz noktaya nasıl varacağınız üzerinde durulur.

Yapılan çalışmanın esası; sorularla duruma yeni açılardan bakmanızı, daha önce farkına varmadığınız çözümleri görmenizi sağlamaktır.